Kilka słów o Galerii Tarnobrzeg

W Tarnobrzegu powstanie nowoczesna galeria handlowa! Szczegóły inwestycji na swojej stronie zamieścił inwestor, INMAX Developer Rzeszów, spółka odpowiedzialna za szereg podobnych projektów w województwie podkarpackim i małopolskim, w tym w Rzeszowie, Przemyślu i Wieliczce.

Galeria Tarnobrzeg ma powstać na terenie osiedla Zakrzów-Borów, w północnej części miasta. Lokalizacja nie jest dobrana przypadkowo – okoliczne obszary mają zostać przeznaczone pod zabudowę przemysłową i mieszkalną wielorodzinną. Dla inwestora oznacza to w przyszłości dużą liczbę osób w obszarze bezpośredniego oddziaływania pozbawionych szybkiej komunikacji z centrum miasta. A to przełożyć się ma na liczbę klientów regularnie odwiedzających centrum handlowe.

Projekt zakłada, że Galeria Tarnobrzeg będzie budynkiem dwukondygnacyjnym z trzecią kondygnacją w ramach dominanty. Na parterze znajdą się dwa lokale o bardzo dużej powierzchni – jeden będzie przeznaczony pod hipermarket spożywczy, drugi pod hipermarket budowlany. Oprócz nich, na poziomie zero znajdzie się pasaż handlowy i kilka lokali gastronomicznych. Piętro będzie mieścić kilkadziesiąt różnych lokali i restauracji. Można oczekiwać salonów odzieżowych, punktów usługowych i restauracji typu fastfood.